• 1400/02/26 - 10:35
  • تعداد بازدید : 60
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان دشتستان خبر داد :

بیش از ۱۲00 بازدید بهداشتی در شهرستان دشتستان ویژه طرح تشدید نظارت بهداشتی ماه مبارک رمضان انجام شد

رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان دشتستان : در طرح تشدید نظارت بهداشتی ماه مبارک رمضان 1227 بازدید و بازرسی بهداشتی از مراکز تولید عرضه و نگهداری فرآورده های خام دامی انجام شد.

  به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان بوشهر، دکتر فیصل ضرغامی در گفتگویی اظهار داشت: اکیپ‌ های کنترل و نظارت بر تولید و عرضه فرآورده‌ های خام دامی (ویژه ایام ماه مبارک رمضان) در این شهرستان با نظارت و بازرسی بر محصولاتی از قبیل گوشت قرمز، ماهی، میگو، مرغ، تخم مرغ و سایر فرآورده‌ ها از ابتدای ماه مبارک رمضان فعالیت خود را در شهرستان دشتستان در قالب  اکیپ‌های بهداشتی روزانه آغاز و تا پایان ماه مبارک رمضان در دو شیفت صبح و بعدازظهر به فعالیت و یک هزار ۲۲۷ بازدید بهداشتی صورت گرفت.

رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان دشتستان افزود: در این طرح مقدار یک هزار و ۸۸۲ کیلوگرم فرآورده‌های خام دامی غیر بهداشتی ضبط و معدوم سازی گردید و همچنین مقدار ۹۸۰ کیلوگرم فرآورده هام دامی توسط بازرسین این شبکه ضبط گردید که پس از رای دادگاه نسبت به نمونه برداری و ارجاع به آزمایشگاه اقدام شد.

دکتر ضرغامی اشاره کرد: در این طرح تعداد ۸ گشت مشترک انجام که یک واحد قصابی پلمپ، ۲۲ واحد متخلف به اداره تعریرات حکومتی، و تعداد ۳۵ اخطاریه نیز صادر گردید.

  • گروه خبری : اخبار شهرستان,دشتستان,اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 273874
کلمات کلیدی
admin ادمین پورتال بوشهر

admin ادمین پورتال بوشهر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید