• 1400/04/28 - 07:07
  • تعداد بازدید : 247
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
رییس اداره قرنطینه و امنیت زیستی دامپزشکی استان بوشهر خبر داد

وبینار آموزشی آشنایی و نحوه کار با دستگاه های ثبت و سنجش دما برگزار شد

رییس اداره قرنطینه و امنیت زیستی اداره کل دامپزشکی استان بوشهر از برگزاری وبینار آموزشی آشنایی و نحوه کار با دستگاه های ثبت و سنجش دما خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان بوشهر، دکتر حسن بازیار در گفتگویی اظهار داشت: وبینار آموزشی آشنایی و نحوه کار با دستگاه‌ های ثبت و سنجش دما با حضور بیش از ۱۰۰ نفر از مسئولین بهداشتی کارگاه‌ های فرآوری، کارخانه‌ های خوراک دام و طیور، کشتارگاه‌ های دام و طیور، مراکز پخش واکسن، داروخانه‌ های دامپزشکی و ناظران بهداشتی و قرنطینه‌ ایدولتی در ادارات دامپزشکی شهرستانها و ستاد اداره کل دامپزشکی استان بوشهر با همکاری نمایندگی شرکت تستو در جنوب کشور برگزار  شد.

رییس اداره قرنطینه و امنیت زیستی اداره کل دامپزشکی استان بوشهر در ادامه افزود: در این دوره ضمن بازآموزی نحوه کار با دستگاه‌ های ثبت و سنجش دما به سوالات همکاران درخصوص ابهامات و مشکلات استفاده از این دستگاه‌ ها توسط حسین حمزه نماینده شرکت تستو در جنوب کشور پاسخ داده شد.

  لازم به ذکر است در این جلسه دکتر حسن بازیار ضمن تشکر از حضور همه همکاران بخش خصوصی و دولتی در این وبینار آموزشی، بکارگیری و استفاده صحیح از این دستگاه‌ ها به عنوان یک ابزار نظارتی جهت نظارت بهداشتی و قرنطینه‌ ای را تاکید و از همکاران درخواست کرد نهایت دقت در نظارت‌ های بهداشتی  و قرنطینه‌ ای را بکار گیرند.

  • گروه خبری : اخبار شهرستان,اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 275693
کلمات کلیدی
admin عبدالرضا کللی

admin عبدالرضا کللی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه