• 1400/12/16 - 10:56
  • تعداد بازدید : 114
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

فعالیت های شبکه دامپزشکی شهرستان کنگان در ایام نوروز و ماه رمضان تشدید خواهد شد

فعالیت های حوزه دامپزشکی با هدف تامین ایمنی و امنیت غذایی شهروندان با برنامه ریزی و هماهنگی با دستگاه های مرتبط در بیش از 60 مرکز عرضه مواد خام دامی از 14 اسفند آغاز شده و تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد.

به گزارش بنک نیوز،میثم رضائی رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان کنگان بیان داشت: فعالیت های حوزه دامپزشکی با هدف تامین ایمنی و امنیت غذایی شهروندان با برنامه ریزی و هماهنگی با دستگاه های مرتبط در بیش از 60 مرکز عرضه مواد خام دامی در قالب یک اکیپ ثابت و دو اکیپ سیار از 14 اسفند آغاز شده و تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد.
رضائی افزود: فعالیت های این شبکه در حوزه نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی از جمله نظارت دقیق بر کلیه واحدهای توزیع و عرضه فرآورده های خام دامی در سطح شهرستان، خودروهای حمل فراورده های خام دامی وارده و صادره از شهرستان ، کشتارگاه دام  ، سردخانه های نگهداری فرآورده های خام دامی و... از 14 اسفند ماه آغاز شده و تا پایان ماه مبارک رمضان از 8 صبح تا ساعت 20 شب در ساعات اداری و غیراداری و روزهای تعطیل و غیرتعطیل به خدمت رسانی می پردازند.
وی گفت: در این ایام با توجه به افزایش تقاضای فراورده های خام دامی از سوی مردم ، با همکاری شهرداری کنگان کشتارگاه دام کنگان فعال و با حضور ناظر عالیه دامپزشکی آماده خدمت رسانی می باشد .
رضائی با بیان اینکه حمل و نقل هرگونه فراورده های خام دامی باید تحت نظر این شبکه و با داشتن مجوز حمل بهداشتی – قرنطینه ای صورت پذیرد، از برقراری کشیک در شبکه دامپزشکی جهت صدور مجوز بهداشتی – قرنطینه ای حمل فراورده خام دامی در این ایام خبر داد.
رئیس شبکه دامپزشکی گفت: کلیه خدمات بهداشتی و درمانی به بهره برداران و دامداران طبق روال قبل در این ایام انجام می گردد .
ایشان عنوان کرد: دامپزشکی از جمله ارگان هایی است که همواره در تلاش است که به بهترین نحو به دامداران  خدمت رسانی کند.
رضائی گفت: مشارکت مردم در خصوص اطلاع رسانی تخلفات بهداشتی ، ما را در ارائه بهترخدمات یاری می نماید .
وی تصریح کرد: شهروندان ضمن خرید مواد پروتئینی خود از مراکز معتبر و تحت نظارت دامپزشکی در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی در حوزه دامپزشکی مراتب را سریعا به این شبکه اطلاع دهند.
  • گروه خبری : اخبار شهرستان,کنگان,اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 282368
کلمات کلیدی
admin عبدالرضا کللی

admin عبدالرضا کللی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه