• 1401/08/24 - 11:20
  • تعداد بازدید : 661
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان دشتی خبر داد:

برگزاری کلاس آموزشی با همکاری دامپزشکی و فنی حرفه ای برای دامداران شهرستان دشتی

رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان دشتی : با همکاری دامپزشکی و فنی حرفه ای کلاس های آموزشی برای دامداران شهرستان دشتی برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان بوشهر ، احمد ایزدی رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان دشتی در گفتگویی اظهار داشت : در راستای نقش پر رنگ و موثر آموزش در تمامی مقوله ها به ویژه ایجاد بستری مناسب جهت افزایش تولیدات و بهره وری در دامداری ها ، در سالیان اخیر با همکاری های اداره دامپزشکی دشتی و اداره آموزش فنی و حرفه ای کلاس های آموزشی بصورت منظم برای دامداران شهرستان دشتی برگزار شده است.

 

ایزدی افزود : در یکسال اخیر بیش از ۱۰ کلاس آموزشی با حضور دامداران و بهره برداران برگزار و آنها با مخاطرات بیماریهاو نحوه پیشگیری از آنها آشنا شده اند.

 

وی تصریح کرد : با عنایت به سنتی بودن دامداری ها ، از طریق کلاس های آموزشی منظم به ویژه آشنایی با بیماری های مشترک بین انسان و دام به خصوص بیماری هایی مانند تب مالت می توان زمینه بالابردن سطح بهداشت عمومی و کاهش خسارات دامداری ها را ایجاد کرد . 

رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان دشتی خاطرنشان کرد: کلاس های آموزشی در شهرستان دشتی به واسطه ارتباط خوب ادارات بصورت مشترک و کار گروهی ادارات برگزار می شود

  • گروه خبری : اخبار شهرستان,دشتی,اخبار اسلایدر,آموزش و ترویج
  • کد خبر : 294417
کلمات کلیدی
admin عبدالرضا کللی

admin عبدالرضا کللی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه