• 1402/06/11 - 06:33
  • تعداد بازدید : 93
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

افتتاح پست دامپزشکی شنبه و طسوج در آخرین روز هفته دولت

با حضور جمعی از مسئولان شهرستان دشتی پست دامپزشکی شهدای عشایر بخش شنبه و طسوج شهرستان دشتی افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان بوشهر، روز چهارشنبه ۸ شهریور ماه  و با حضور فرماندار، معاون فرماندار ، بخشدار شنبه و طسوج و جمعی از مسئولان شهرستان دشتی پست دامپزشکی شهدای عشایر بخش شنبه و طسوج شهرستان دشتی افتتاح شد.
 
در ابتدای مراسم یاسین بهزادی رییس شبکه دامپزشکی ضمن خیر مقدم خدمت فرماندار محترم و هیئت همراه و همچنین تبریک به مناسبت هفته دولت از تلاشهای بخشدار شنبه و طسوج،  روسای جهاد کشاورزی، امور عشایر و تعاونی روستایی جهت پیگیری و تامین فضایی مناسب جهت استقرار نیرو و داروخانه تقدیر و تشکر کرد. 
 
رییس شبکه دامپزشکی شهرستان دشتی افزود: در بخش شنبه و طسوج ۲۱ واحد روستایی و ۳۴ واحد عشایری پرورش دام وجود دارد  که ۷۰ درصد جمعیت دامی سبک شهرستان معادل ۹۵ هزار راس گوسفند و بز که ۶۶ هزار راس دام  متعلق به عشایر استو همچنین ۵۰۰ راس گاو و ۲۹۰ نفر شتر در این بخش وجود دارد. 
 
وی اشاره کرد :در این بخش ۴۵۰ نفر روستایی و ۳۶۰ نفر عشایر به شغل دامداری مشغول هستند.
 
بهزادی گفت: بخاطر رشادت های عشایر در طول ۸ سال دفاع مقدس و زحمات زیادی که عشایر در تامین گوشت قرمز و فرآورده های خام دامی در شهرستان دارند این پست به نام شهدای عشایر نامگذاری شده است.
 
در این مراسم علی بحرانی فرماندار شهرستان دشتی ضمن تبریک  هفته دولت از زحمات تمامی مسولان و دولت بخاطر خدمات ارزنده و فراگیر در همه زمینه ها تقدیر و تشکر و از همه مدیران ارگان های ذیربط بخصوص دکتر تنگستانی مدیر کل دامپزشکی استان در جهت راه اندازی این پست تقدیر و تشکر کرد.
  • گروه خبری : اخبار شهرستان,اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 307123
کلمات کلیدی
admin عبدالرضا کللی

admin عبدالرضا کللی

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه