• 1403/04/13 - 06:39
  • تعداد بازدید : 59
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
فرماندار دیلم:

طرح‌های جهاد کشاورزی در دیلم حمایت ویژه می‌شوند

فرماندار دیلم گفت: در کمیته برنامه ریزی شهرستان دیلم مجموعه جهاد کشاورزی را ویژه خواهیم دید و در بحث آبخیزداری، آبزی پروری، امور عشایر، دامپزشکی و تعاون روستایی حمایت خواهیم کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد اسدی بعد از ظهر سه شنبه در نشست با رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر و مدیران کل ادارات تابعه ضمن خیر مقدم و قدر دانی از زحمات مسئولان خدوم مجموعه بزرگ جهاد کشاورزی اظهار کرد: در حوزه کشاورزی باید کارهایی انجام دهیم که زیرساخت‌ها برای کسانی که قصد فعالیت در این حوزه را دارند آماده باشد چرا که باعث خود کفایی، ایجاد اشتغال و درآمد زایی خواهد شد.

فرماندار دیلم با اشاره به اینکه مرغوب ترین زمین‌های موجود در استان بوشهر مربوط به شهرستان دیلم و دشت لیروای است، افزود: بیش از ۱۳ رودخانه فصلی در شهرستان داریم که با ایجاد سد می‌توان آب مورد نیاز شهرستان را تأمین و با بحران کم آبی مبارزه کرد.

طرح‌های جهاد کشاورزی در دیلم حمایت ویژه می‌شوند

اسدی خاطرنشان کرد: افراز و سند دار کردن زمین‌های کشاورزی از دیگر کارهای خوب دولت سیزدهم در شهرستان دیلم است که تا کنون ۱۴ روستا زمین‌هایشان افراز و سند دار شده است.

محمد اسدی با توجه به تاکید استاندار بوشهر به اولویت دار بودن طرح‌های اقتصادی در سال ۱۴۰۳ بیان داشت: شهرستان دیلم در حوزه اقتصادی آمادگی این را دارد که علاوه بر طرح‌های روتین گذشته، بر روی پرورش ماهی در قفس، دامداری، پرواربندی دام سبک و سنگین، پرورش جلبک و کشت گیاهان دارویی حمایت همه جانبه از سرمایه گذاران این بخش داشته باشد.

طرح‌های جهاد کشاورزی در دیلم حمایت ویژه می‌شوند

وی گفت: در کمیته برنامه ریزی شهرستان دیلم مجموعه جهاد کشاورزی را ویژه خواهیم دید و در بحث آبخیزداری، آبزی پروری، امور عشایر، دامپزشکی و تعاون روستایی حمایت خواهیم کرد.

  • گروه خبری : اخبار شهرستان,دیلم,اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 322025
کلمات کلیدی
admin عبدالرضا کللی

admin عبدالرضا کللی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه